Kúpa/predaj

Ak máte záujem kúpiť Bitcoin, ponúkame nasledovné možnosti : 

  1. DiGiPAY peňaženky, v ktorých sa nachádza konkrétne množstvo 0,001 – 0,007 Bitcoin
  2. Eur peňaženky s kupónom vo výške 50 € a 100 €.  Nákup kryptomeny/dobitie peňaženky sa uskutoční v čase, v ktorom sa rozhodnete, v zmysle PRAVIDIEL  v časti  “1. PRAVIDLÁ dobitia EUR peňaženky”
  3. DiGiPAY kupóny vo výške 50 € a 100 €. Nákup kryptomeny/dobitie peňaženky sa uskutoční najneskôr v nasledujúci pracovný deň po obdržaní platby v zmysle PRAVIDIEL  v časti  “2. PRAVIDLÁ na dobitie peňaženky DiGiPAY kupónmi”. Je jedno akú Bitcoin  peňaženku máte.  Verejnú adresu Vašej  peňaženky je potrebné skopírovať do poznámky objednávky kupónov.
  4. Využiť službu SPORENIE  v zmysle PRAVIDIEL  v časti “3. PRAVIDLÁ na SPORENIE” zaslaním príslušnej čiastky Eur na náš účet. Nákup kryptomeny/dobitie peňaženky sa uskutoční  najneskôr v nasledujúci pracovný deň po obdržaní platby.

Objednané DiGiPAY peňaženky sú zasielané formou poistenej doporučenej zásielky, v špeciálnej obálke, prostredníctvom Slovenskej pošty. Každá peňaženka je zabalená v  uzavretom priesvitnom  celofánovom obale.

Peňaženky doručujeme do :

  • Slovenská republika
  • Česká republika
  • Poľsko

UVER S.R.O. MÁ REGISTRÁCIU AKO PRÁVNICKÁ OSOBA NA KRYPTOMENOVEJ BURZE SO SÍDLOM V EÚ.

VIEME ZABEZPEČIŤ VAŠE INDIVIDUÁLNE POŽIADAVKY NA KÚPU/PREDAJ KRYPTOMIEN. 

Zároveň ponúkame možnosť obstarania nákupu všetkých kryptomien obchodovaných na burze Binance a prevod kryptomien do nami dodanej hardwérovej peňaženky Ledger Nano S.

Ak máte záujem predať Bitcoin : 

Zaplatíme na váš bankový účet dohodnutú cenu po prevode Bitcoin do našej  BTC peňaženky.

Podmienky/cenu je potrebné vopred dohodnúť emailom na crypto@uversms.sk

Odkup DiGiPAY Bitcoin peňaženiek :

ODKUPUJEME IBA OBSAH DiGiPAY PEŇAŽENKY, NIE PEŇAŽENKU SAMOTNÚ.

Spätný odkup je možný iba pri fyzickom doručení peňaženky /osobne, poštou/ na adresu pracoviska firmy Uver s.r.o. v Nitre :  AB Pivovar, Štefánikova trieda 71, 949 01 Nitra

Odkupujeme iba peňaženky s nepoškodenými ochrannými prvkami privátneho kľúča /zadná strana peňaženky, ochranná páska, stieracie políčko/ po overení ich obsahu.

Podmienky/cenu je potrebné vopred dohodnúť emailom na crypto@uversms.sk