DiGiPAY peňaženka ako bankovka

Môžete ňou zaplatiť. Stačí ju odovzdať z ruky do ruky.

Ihneď a bez poplatkov.

Ako prebieha platba Bitcoinom dnes, príklad :

Existuje niekoľko možností, pokiaľ ide o akceptovanie platby typu Bitcoin. Vyskúšali sme si to a nepáčilo sa nám, čo sme videli, skúsili.  Preto sme navrhli DiGiPay bankovky ako najlepšie riešenie pre akceptovanie platobných transakcií Bitcoin v obchode.

PREČO JE DiGiPAY  BANKOVKA NAJLEPŠOU VOĽBOU?

Zvyčajne sa zdá, že smartphone či tablet sú najlepším spôsobom pre ľudí, ktorí si myslia, že začnú prijímať platby v ich obchode alebo reštaurácii. Vyskúšali sme to a zistili sme, že to príliš nefunguje s bežnými zamestnancami.

 1. Hej Dežko, mám tu troch zákazníkov  a chcú zaplatiť rovnakú sumu ….. Bitcoinom. Dežko, pamätáš si, ako to urobiť? Bol to nejaký smartphone. Kde  je?
 2. Ospravedlňujeme sa, chvíľu to trvalo, našiel som ho. Dajte mi ešte dve minúty. Nájdem nabíjačku a trochu to nabijem. Nepoužívame Bitcoin veľmi často.
 3. Hej Dežko. Aký je PIN kód mobilu?
 4. Našťastie sme zadali PIN do mobilu na tretí pokus správne, pretože môj šéf, ktorého som volal, ho nechal vo svojej kancelárii na papieriku..
 5. 1 minúta štart/zavádzanie telefónu …
 6. Aký je názov aplikácie? Je to webová alebo mobilná aplikácia?
 7. Mám to. Bolo to jednoduché. Prvá ikona na konci. Wow, teraz to vyzerá inak, ako keď som ju naposledy používal. Dajte mi ešte chvíľu, kde to bolo …
 8. Aha, tak tu je naša adresa firemnej peňaženky. Každý máte po dve pivá, tak prosím poslať každý 0,00091 Bitcoin. 
 9. Je 17 hod 17 min. Páni, vidím tu iba dve platby.  Kto nezaplatil?
 10. Teraz tu musíte všetci chvíľočku počkať /neutečte mi!!/ kým nebude prevod cez bitcoinovú sieť potvrdený/confirmovaný.
 11. 17 hod 42 min. Po 25. minútach dve platby potvrdené.
 12. Ježišmária prišli mi iba dve platby, ale od koho, keď nevidím žiadnu identifikáciu platiteľa.  Musíte tu ešte počkať všetci, kým to nedoriešime !!! 
 13. Halóó šéfe,  neprišla mi platba Bitcoin od jedného zákazníka, neviem od ktorého. Čo mám robiť? 
 14. Halóo šéfe, kým tu riešim platby Bitcoin, odišli mi dvaja zákazníci bez platenia !!

Priebeh vidno na obrázku z výpisu peňaženky prijímateľa platieb, s peňaženkou v mobilnej aplikácii Jaxx.  V zelenom rámiku vľavo je vidno čas, kedy sa informácia o platbách objavila v jeho peňaženke a vpravo, kedy boli platby potvrdené/confirmované sieťou. Trvalo to 24 minút.

Zákazníci zaplatili takmer o 10 percent viac /červený rámik vpravo dole/, v dôsledku  poplatku za prevod v Bitcoin sieti.

Pri platbe  DiGiPAY bankovkou z ruky do ruky, neplatili by žiadne poplatky, bolo by to ihneď a čašník by presne vedel, kto zaplatil a kto nie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *